”small foot” puidust mänguasjad


Õnn on tehtud puidust! Seetõttu teevadki puidust mänguasjad lapsed nii rõõmsaks.
Üle 30 aasta on Legleri puidust mänguasjad pannud laste silmad rõõmust särama.
Nende kaubamärk, small foot, on juba mõnda aega mänguasjaturul edu nautinud ja tänaseks on Euroopas mõiste, mis tähendab kvaliteetseid puidust mänguasju. Kuid small foot tähendab veel palju enamat! small foot tähistab kirge puidu kui tooraine ja Saksamaal valmistatud disaini vastu.

Lapsed armastavad klaasikat: small foot kasutab ajatuid mänguideid ja muudab need vormilt, värvilt ja funktsioonilt millekski kaasaegseks.

Suurepärase disaini, keeruliste detailide ja üllatavate funktsioonidega luuakse lapsesõbralikke mänguasju, mida tänapäeva lapsed naudivad.

Small Foot mänguasjad on disainitud Saksmaal, tooted on taskukohased ja lastele ohututest materjalidest valmistatud. Puidust mänguasjad on lastele turvalised ja ohutud, mis tagavad lapsele õppimise läbi mängu. Värvid, millega puidust mänguasjad on viimistletud, ei ole mürgised ja on sobilikud kogu perele. Puidust mänguasjad on värvitud kõrgeima kvaliteediga värvidega. Kõikidel puidust mänguasjadel on CE märgis, mis tagab ohutuse ka lapse tervisele. Tooted valmistatakse FSC ehk taastuva metsamajanduse puidust.